دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ | بلاگ

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

ساخت وبلاگ
چکیده : دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ دیجیتال مارکتینگ در واقع به هر نوع بازاریابی خدمات و محصولات که توسط دستگاه های الکترونیکی انجام شود گفته می شود . در واقع در تعریفی دیگر می توان گفت دیجیتال مارکتینگ به وسیله ابزارهای دیجیتال مارکتینگ به دو روش آفلاین و آنلاین انجام می شود . دیجیتال مارکتینگ ( بازاریابی دیجیتال ): دیجیتال مارکتینگ که بازاریابی دیجیتال نیز به آن گفته می شود می تواند در دو نوع آنلاین و آفلاین صورت بگیرد . هنگامی که شما برای دیجیتال مارکتینگ از اینترنت است... با عنوان : دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ بخوانید :

 

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

دیجیتال مارکتینگ در واقع به هر نوع بازاریابی خدمات و محصولات که توسط دستگاه های الکترونیکی انجام شود  گفته می شود . در واقع در تعریفی دیگر می توان گفت دیجیتال مارکتینگ به وسیله ابزارهای دیجیتال مارکتینگ به دو روش آفلاین و آنلاین انجام می شود .

 

دیجیتال مارکتینگ ( بازاریابی دیجیتال ):

دیجیتال مارکتینگ که بازاریابی دیجیتال نیز به آن گفته می شود می تواند در دو نوع آنلاین و آفلاین صورت بگیرد . هنگامی که شما برای دیجیتال مارکتینگ از اینترنت استفاده کنید به بازاریابی دیجیتال از نوع انلاین رو آورده اید . اما هنگامی که شما برای دیجیتال مارکتینگ از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید شما می توانید هم به بازاریابی دیجیتال آفلاین رو آورده باشید هم آنلاین . برای اطلاعات بیشتر از سایت دیجیتال مارکتینگ سپنته دیدن کنید.

در دیجیتال مارکتینگ شما می توانید با استفاده از اینترنت و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ با سرعت بسیار بالا و دقیق با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و به بازاریابی دیجیتال بپردازید .

شما می توانید با استفاده از دیجیتال مارکتینگ کمپین های مخصوص بازاریابی دیجیتال خود را ایجاد کنید . در صورتی که این کمپین نتواند بازدهی خوبی برای بازاریابی دیجیتال شما نسبت به هزینه ای که برای اینترنت یا ابزارهای دیجیتال مارکتینگ کردید نکرد ، آن را از برنامه بازاریابی دیجیتال خود حذف می کنید . و دیگر تکرار نخواهد کرد .

در بازاریابی دیجیتال خدماتی مختلفی وجود دارد . از خدمات دیجیتال مارکتینگ می توان به ایجاد کمپین های متفاوت و دلخواه شما اشاره کرد . شما حتی می توانید با توجه به مشتریان مورد علاقه خود، یک کمپین جدا برای آنها طراحی کرده و به صورت جدا به بازاریابی دیجیتال برای این افراد بپردازید .

از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می توان به آزمون a/b اشاره کرد این آزمون توانایی بررسی کارکرد شما را در هر کمپین دارد . برای مثال می تواند تشخیص دهد آیا کمپینی که شما برای بازاریابی دیجیتال برای مشتریان خاص خود برگزار کردید نسبت به هزینه انجام شد در دیجیتال مارکتینگ و بازدهی موجود موفق عمل کرده یا خیر ؟

https://www.ghatreh.com/image/larg/digimaketing02.jpg

پارس جنوبی موزیک...
ما را در سایت پارس جنوبی موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 73 تاريخ : 12 دی 1399 ساعت: 21:53