فواید جنسی ازدواج کردن | بلاگ

فواید جنسی ازدواج کردن

ساخت وبلاگ
چکیده : فواید جنسی ازدواج و اثرات مثبت روحی و جسمی رابطه زناشویی برای مرد و زن دلایل بسیاری برای داشتن رابطه جنسی بیشتر وجود دارد، حداقل زمانی که رابطه جنسی با کیفیت در یک رابطه درست اتفاق می افتد. فعالیت های جنسی بیشتر مربوط به سلامت جسمی، مانند فشار خون پایین، احساس بهتر، مانند کاهش استرس، و صمیمیت بیشتر و میزان طلاق کم تر مرتبط است. رابطه زناشویی چه فوایدی برای زن و مرد دارد؟ مقدار رابطه جنسی ایده آل چنانچه مطالعه 2015 نشان داد که سلامت عمومی مرتبط با انجام رابطه جنسی است، اما تنه... با عنوان : فواید جنسی ازدواج کردن بخوانید :

فواید جنسی ازدواج و اثرات مثبت روحی و جسمی رابطه زناشویی برای مرد و زن

دلایل بسیاری برای داشتن رابطه جنسی بیشتر وجود دارد، حداقل زمانی که رابطه جنسی با کیفیت در یک رابطه درست اتفاق می افتد. فعالیت های جنسی بیشتر مربوط به سلامت جسمی، مانند فشار خون پایین، احساس بهتر، مانند کاهش استرس، و صمیمیت بیشتر و میزان طلاق کم تر مرتبط است.

فواید جنسی ازدواج

فواید جنسی ازدواج

رابطه زناشویی چه فوایدی برای زن و مرد دارد؟

مقدار رابطه جنسی ایده آل

چنانچه مطالعه 2015 نشان داد که سلامت عمومی مرتبط با انجام رابطه جنسی است، اما تنها تا حد معینی .رضایت رابطه به تدریج با یکبار در هفته بهبود یافت، اما بیشتر بهبود نیافت (و در واقع تا حدی کاهش یافت)فراتر از این نقطه.

این عدد هدف نسبتا با میانگین فعلی همخوانی دارد، اما باید به زندگی پر مشغله ما مربوط باشد. با نگاه به تعدد روابط جنسی در دهه 2010، بزرگسالان اکنون نه بار در سال کم تر از اواخر دهه 1990 رابطه جنسی دارند.

براساس گزارشات و نظرات متخصصان میزان متوسط رابطه جنسی در افراد براساس سن آنها به این صورت است:

متوسط بزرگسال: 54 بار در سال (حدود 1 در هفته)

بزرگسالان در 20 سالگی: حدود 80 بار در سال

بزرگسالان در 60 سالگی: 20 بار در سال

که البته این آمار با توجه به توانایی جسمی و روحی فرد متفاوت است.

مقدار رابطه زناشویی

میزان رابطه جنسی در سنین مختلف

فواید رابطه جنسی و زندگی زناشویی برای سلامت جسم و روح :

1. کاهش استرس

تحقیقات نشان می دهند زوج هایی که به طور منظم رابطه جنسی دارند، با شرایط استرس زا بهتر مواجه می شوند. در طول رابطه جنسی بدن ما دوپامین، اندورفین، و اکسی توسین تولید می کند - همه این ها به ، بالا بردن حس خوب و کاهش استرس کمک می کنند. بعد از رابطه جنسی میزان کورتیزول، هورمون مسئول استرس ترشح می شود و استرس را کاهش می دهد.

2. فشار خون را پایین می آورد

انواع تماس فیزیکی و یا صمیمیت می تواند باعث بهبود فشار خون شود. روابط مکرر - حتی اگر سریع باشد - می تواند فشار خون را کاهش دهد و فرد را سالم تر نگه می دارد.

فشارخون

کاهش فشارخون از فواید جنسی ازدواج

فواید جنسی ازدواج و تاثیر آن بر سلامتی

3.بهبود سیستم ایمنی :

با رابطه جنسی می شود با سرماخوردگی وآنفولانزا مقابله کرد ! آنتی ژنی مانند ایمونوگلوبولین در طول فعالیت آزاد می شود که می تواند با سرماخوردگی و حتی انفلانزا مبارزه کند. آنتی ژن بیشتر به معنی مصونیت قوی تر و بدن سالم تر است.

4. ریسک ابتلا به سرطان را کاهش می دهد.

رابطه جنسی منظم شانس ابتلا به سرطان، به ویژه سرطان پروستات در مردان را کاهش می دهد. این عمدتا به این دلیل است که سموم پروستات را پاکسازی می کند که ممکن است در غیر این صورت باقی بماند بعدها مشکلات سرطانی را تحریک می کند. این دلیل خوبی برای داشتن رابطه جنسی مکرر است

برای مشاهده ادامه مطلب " اینجا " کلیک کنید.

پارس جنوبی موزیک...
ما را در سایت پارس جنوبی موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 71 تاريخ : 9 آبان 1399 ساعت: 18:18