پارس جنوبی موزیک | بلاگ

پارس جنوبی موزیک

ساخت وبلاگ
چکیده : ... با عنوان : دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ بخوانید :

 

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

دیجیتال مارکتینگ در واقع به هر نوع بازاریابی خدمات و محصولات که توسط دستگاه های الکترونیکی انجام شود  گفته می شود . در واقع در تعریفی دیگر می توان گفت دیجیتال مارکتینگ به وسیله ابزارهای دیجیتال مارکتینگ به دو روش آفلاین و آنلاین انجام می شود .

 

دیجیتال مارکتینگ ( بازاریابی دیجیتال ):

دیجیتال مارکتینگ که بازاریابی دیجیتال نیز به آن گفته می شود می تواند در دو نوع آنلاین و آفلاین صورت بگیرد . هنگامی که شما برای دیجیتال مارکتینگ از اینترنت استفاده کنید به بازاریابی دیجیتال از نوع انلاین رو آورده اید . اما هنگامی که شما برای دیجیتال مارکتینگ از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید شما می توانید هم به بازاریابی دیجیتال آفلاین رو آورده باشید هم آنلاین . برای اطلاعات بیشتر از سایت دیجیتال مارکتینگ سپنته دیدن کنید.

در دیجیتال مارکتینگ شما می توانید با استفاده از اینترنت و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ با سرعت بسیار بالا و دقیق با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و به بازاریابی دیجیتال بپردازید .

شما می توانید با استفاده از دیجیتال مارکتینگ کمپین های مخصوص بازاریابی دیجیتال خود را ایجاد کنید . در صورتی که این کمپین نتواند بازدهی خوبی برای بازاریابی دیجیتال شما نسبت به هزینه ای که برای اینترنت یا ابزارهای دیجیتال مارکتینگ کردید نکرد ، آن را از برنامه بازاریابی دیجیتال خود حذف می کنید . و دیگر تکرار نخواهد کرد .

در بازاریابی دیجیتال خدماتی مختلفی وجود دارد . از خدمات دیجیتال مارکتینگ می توان به ایجاد کمپین های متفاوت و دلخواه شما اشاره کرد . شما حتی می توانید با توجه به مشتریان مورد علاقه خود، یک کمپین جدا برای آنها طراحی کرده و به صورت جدا به بازاریابی دیجیتال برای این افراد بپردازید .

از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می توان به آزمون a/b اشاره کرد این آزمون توانایی بررسی کارکرد شما را در هر کمپین دارد . برای مثال می تواند تشخیص دهد آیا کمپینی که شما برای بازاریابی دیجیتال برای مشتریان خاص خود برگزار کردید نسبت به هزینه انجام شد در دیجیتال مارکتینگ و بازدهی موجود موفق عمل کرده یا خیر ؟

https://www.ghatreh.com/image/larg/digimaketing02.jpg

پارس جنوبی موزیک...
ما را در سایت پارس جنوبی موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 71 تاريخ : 12 دی 1399 ساعت: 21:53

چکیده : ... با عنوان : انواع مختلف تلویزیون سامسونگ در بازار بخوانید :

تلویزیون‌‌های سامسونگ از پرطرفدارترین محصولات این شرکت کره‌ای محسوب می‌شوند و تعداد زیادی به دنبال قیمت تلویزیون‌ سامسونگ مورد نظر خود هستند. به همین جهت در این مطلب لیست قیمت تلویزیون‌های سامسونگ و مدل‌های محبوب این شرکت را گردآوری کرده‌ایم.

تلویزیون‌های جدید سامسونگ در مدل‌های تخت LED با قیمت اقتصادی و به صرفه و همچنین LED هوشمند با قابلیت اتصال به اینترنت و نصب اپ‌های مختلف عرضه شده‌اند.

مدل‌های گران قیمت‌ تلویزیون سامسونگ شامل محصولاتی با صفحه‌ منحنی و قابلیت پخش فیلم‌‌های سه بعدی 3D هستند که با توجه به قیمت فعلی ارز، قیمتی بیش از 15 میلیون تومان دارند.

بازار لوازم خانگی ایران طی سال‌های اخیر با نواسانات قیمتی گسترده‌ای مواجه شده و شاهد افزایش نجومی قیمت‌ محصولات، به ویژه محصولات صوتی و تصویری بودیم. تلویزیون‌های سامسونگ نیز از این قاعده مستثنی نبوده و مدل‌های مختلف آن با رشد قیمت زیادی همراه شدند.

انواع مختلف تلویزیون سامسونگ در بازار

در حال حاضر مدل‌های 40 تا 55 اینچی سامسونگ جزو محبوب‌ترین تلویزیون‌های این شرکت هستند. در مدل‌های به صرفه و اقتصادی، تلویزیون 32 اینچی مدل M5000 سامسونگ جزو ارزان‌ترین مدل‌های بازار محسوب می‌شود.

از تلویزیون‌های 43 اینچی محبوب سامسونگ می‌توان به مدل‌های J5202 ،N5880 ،NU7200 و N5980 اشاره کرد. همچنین در اندازه تلویزیون 49 اینچ مدل‌های RU7300 ،N5980 و M5950 سامسونگ قیمت مناسبی دارند.

در بازار جهانی تلویزیون‌های 50 و 55 اینچی طرفداران زیادی دارند، از این رو سامسونگ در اندازه 50 اینچ تلویزیون KU7000 و NU7900 را عرضه کرده و همچنین در اندازه 55 اینچ مدل‌های RU7300، NU7900، N6900 و N6950 از تلویزیون‌های محبوب هستند.

اما بخشی از تولید تلویزیون‌های سامسونگ به مدل‌های بزرگ و گران قیمت اختصاص داده شده که در حال حاضر تلویزیون NU8900 در اندازه 75 و 82 اینچ و تلویزیون MU8990 سامسونگ جزو این مدل‌ها هستند.

در ادامه لیست قیمت تلویزیون‌های سامسونگ قابل مشاهده است. این لیست به صورت لحظه‌ای آپدیت می‌شود و محصولات جدید در کنار قیمت‌های بروزرسانی شده به لیست اضافه خواهند شد.

برای مشاهده لیست قیمت تلویزیون سامسونگ به سایت دبی کوچولو مراجعه کنید.

پارس جنوبی موزیک...
ما را در سایت پارس جنوبی موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 71 تاريخ : سه شنبه 9 دی 1399 ساعت: 22:43